Zagospodarowanie wody deszczowej

Jedną z naszych wielkich pasji są rozwiązania służące magazynowaniu i wykorzystywaniu wody deszczowej. Ta pasja odzwierciedlona w naszej ofercie poprzez oferowane przez nas Systemy pozwala z jednej strony w pełni wykorzystać jej potencjał w gospodarstwie domowym, a z drugiej zabezpiecza domowników przed skutkami okresowej suszy.

Korzyści istnieje oczywiście znacznie więcej, a pełni świadom będziesz ich, gdy zdecydujesz się na nasze Systemy gospodarowania deszczówką. Gromadzenie wody pozwala oszczędzić około 50% cieku z wodociągów oraz rozwiązuje problem związany z jej odprowadzeniem. Zyskujesz pewność, że nigdy jej nie zabraknie, a wykonywanie codziennych domowych obowiązków z użyciem wody okaże się bardziej wydajne.

Proponujemy nowoczesne systemy do odprowadzania oraz gromadzenia deszczówki w wygodny sposób i z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

Pamiętajmy! Do celów bytowo-gospodarczych, takich jak: spłukiwanie WC, pranie, sprzątanie, podlewanie trawnika czy mycie samochodów, możemy wykorzystać zebraną w ten sposób deszczówkę, oszczędzając jednocześnie na zużyciu wody. Z czasem zauważysz znaczącą różnicę: najpierw będzie ona widoczna w Twoim portfelu, a potem za oknem. Wspólnie zapobiegajmy temu, że ciek nadający się do wykorzystania spływa z naszych rynien prosto do kanalizacji i znika bezpowrotnie. Możemy nim lepiej gospodarować, zamiast nadrabiać braki, po raz kolejny odkręcając kran ze słodką wodą, której zasoby mamy mniejsze niż Afganistan.

Żaden apel o oszczędzanie deszczówki nie jest bezzasadny, zwłaszcza dziś. Pamiętajmy i powtarzajmy to każdego dnia na nowo:

WODA TO CENNY SKARB, KORZYSTAJMY WIĘC Z NIEJ INTELIGENTNIE.