Wentylacja mechaniczna

Szukasz alternatywy dla klimatyzacji w swoim domu?

My również jako instalatorzy poszukiwaliśmy rozwiązania łączącego w sobie zalety wentylacji mechanicznej i klimatyzacji. Rozwiązania bardzo ważnego z punktu widzenia komfortu szczególnie w okresie letnich upałów. Poprzez zastosowanie pompy ciepła w module rekuperatora marki Nilan uzyskujemy dodatkowa energię, która może być wykorzystywana do podgrzewania lub chłodzenia powietrza ale również do produkcji c.w.u. Nilan Compact P pozwala także zaoszczędzić powierzchnie użytkową ponieważ można zabudować go w szafie.

Nowa technologia opracowana została z uwzględnieniem efektywnej klasy energetycznej. System pracuje wydajniej, ciszej, a ponadto został wykonany z lżejszych materiałów, co ma oczywiście bezpośredni wpływ na jego działanie. To innowacyjne połączenie wymiennika przeciwprądowego oraz specjalnie zaprojektowanej w tym celu pompy ciepła to gwarancja zawsze czystego i świeżego powietrza dostępnego na wyciągnięcie ręki!

Wentylacja mechaniczna stanowi rozwiązanie nowoczesne i w pełni opłacalne, doskonale nadające się do zainstalowania w Twoim domu. Zapomnij o innych, mniej wydajnych sposobach na chłodzenie pomieszczeń i postaw na wentylację mechaniczną połączoną z pompą ciepła, którą charakteryzuje najwyższa klasa efektywności energetycznej oraz kompleksowość. System zamontujesz w budynku jednorodzinnym, mieszkaniu lub biurze – przez cały rok będziesz oddychać świeżym powietrzem schłodzonym dzięki nowoczesnej technologii!

Nasza oferta:

  • Projektowanie Systemów wentylacji mechanicznej,
  • Wykonywanie instalacji rozprowadzających powietrze,
  • Montaż urządzeń wentylacyjnych,
  • Czyszczenie i ozonowanie Systemów wentylacyjnych,
  • Pomiary przepływów powietrza.

Dokumenty dla zainteresowanych:
CRD ulotka informacyjna
Nilan Możliwości
Nilan – Technologia