Przydomowa oczyszczalnia Kielce

Niestabilne warunki gruntowe w naszym regionie sprawiają, że należy bardzo dokładnie dobierać urządzenia do każdej dziedziny życia. Nie inaczej jest w przypadku przydomowych oczyszczalni ścieków, które wymagają na ziemi kieleckiej zupełnie innego podejścia niż poza województwem świętokrzyskim. Jeżeli zależy nam na bezobsługowości, długiej żywotności każdego urządzenia, niewielkiej powierzchni przez nie zajmowanej oraz braku zapachów, powinniśmy zwrócić uwagę na profesjonalne urządzenia o konkretnych parametrach. Dopiero wtedy będziemy wiedzieć, że są one dopasowane do konkretnego rodzaju terenu, występującego w naszej okolicy.

Najlepiej dopasowane systemy w Kielcach

Zależy nam na tym, by Państwa przydomowe oczyszczalnie ścieków były dopasowane w pełni profesjonalnie i zgodnie z przeznaczeniem. Należy zatem wziąć pod uwagę przede wszystkim dokładną ilość produkowanych odpadów oraz zużywanej wody. Wliczają się w to wszystkie czynności, do których jest ona potrzebna, takie jak pranie, zmywanie czy gotowanie. Każda z nich wymaga odprowadzenia pewnej ilości ścieków. Przeciętnie liczy się, że jest to około 150 litrów na każdego mieszkańca domu. Oczyszczalnia musi zatem wyrabiać blisko 600 litrów dla 4-osobowej rodziny.

Doskonałe urządzenia już na ziemi świętokrzyskiej

Innym ważnym dla nas punktem jest zapewnienie wszystkim domom w Kielcach oraz województwie świętokrzyskim możliwości jak najtańszego korzystania z tego typu urządzeń. Dlatego właśnie oferujemy szeroki wachlarz przydomowych oczyszczalni ścieków w niezwykle konkurencyjnych cenach. Każdy model różni się nieco od innych, aby zapewnić naszym Klientom możliwość wyboru najbardziej odpowiedniego wariantu, który spełni wszystkie oczekiwania. Niezwykle ważne jest, by systemy te działały przez długi czas. Oferowane przez nas modele posiadają 10-letnią gwarancję funkcyjną, a ich żywotność wynosi minimalnie 20 lat.

Niskie koszty urządzeń dla mieszkańców Kielc

Koszty utrzymania oferowanych przez nas przydomowych oczyszczalni ścieków są bardzo niewielkie i zawierają jedynie cenę opróżnienia osadnika gnilnego raz na dwa lata. Poszczególne modele świetnie radzą sobie w gruncie gliniastym o niemal zerowej przepuszczalności, czyli w takim, jaki występuje zarówno w Kielcach, jak i reszcie województwa świętokrzyskiego. Warianty te oferują niemal pełną bezobsługowość, a także brak zapachów i zajmują bardzo niewielkie powierzchnie.

Zapraszamy do kontaktu w województwie świętokrzyskim

Jeżeli są Państwo mieszkańcami ziemi świętokrzyskiej i potrzebują przydomowej oczyszczalni ścieków, zapraszamy do skorzystania z naszych produktów. Nasza Kielecka firma gwarantuje doskonałą jakość każdego modelu. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub za pomocą udostępnionego formularza.